בניה טרומית למשרדים ותעשייה

השימוש של בניה טרומית בעולם העסקי

אין ספק שלשיטת הבניה הטרומית, יש לקוחות רבים. עם זאת, אין ספק שהמגזר העיקרי שעושה שימוש בשיטה זו, הוא המגזר העסקי. היום מקובל מאד להקים משרדים באמצעות שיטות של בניה טרומית. מה בעצם היתרון של משרד שהוקם בשיטה זו? ראשית, הוא מוקם במהירות. בניה טרומית אורכת כמספר שבועות או חודשים בודדים לכל היותר. כמו כן, מדובר בעלויות הקמה שהן משמעותית זולות יותר. היום שיטות הבניה הטרומית נעשו מתוחכמות מאד, ומשרדים יכולים ליהנות מלובי כניסה מפואר, חדרי ישיבות מרווחים, וכמובן מקומות עם חיפוי מיוחד האוטם רעשים ושומר על השקט. אז מה הפלא שיותר ויותר משרדים נבנים בשיטה זו?? אבל זה לא המגזר היחיד שעבורו בניה טרומית מועילה במיוחד.

בניה טרומית גם בתעשייה

עם השתכללות השיטות של בניה טרומית, גם מפעלים רבים בתעשיות שונות הוקמו בשיטה זו. העובדה שלרוב מפעלים הם מבנים מורכבים יותר ומרווחים במיוחד, רק ממחישה עד כמה בניה טרומית נעשתה אמינה בימינו. מצד אחד בעל המפעל נהנה מהחיסכון בכסף ובזמן, אבל הוא בהחלט לא מתפשר על האיכות של המפעל שלו.
מפעל צריך לעמוד בלחצים שונים ממבנה פרטי, ואפילו ממשרד. במפעל עושים לרוב שימוש במכונות כבדות במיוחד, שכל תנועה קטנה שלהם עלולה להשפיע על המבנה. לכן ברור לכל, כי מפעל צריך לשבת בתוך מבנה עמיד במיוחד, שיוכל לעמוד בעומס המיוחד.

בניה טרומית שנעשית כיום, היא בניה איכותית במיוחד, שלא מתפשרת על טיב חומרי הגלם. אתם יכולים לצפות לתוצאות איכותיות במיוחד, שלא רק שלא יפלו משיטות של בניה רגילה - אלא אף יעלו עליה. אז איך אתם תדעו שאתם יוצרים קשר עם חברת בניה טרומית שאפשר לסמוך עליה?

בניה טרומית רק עם חברת רולן

אם גם אתם מחפשים את החברה המובילה בישראל בתחום הבניה הטרומית עבור הקמה של משרד או של מפעל, אין ספק שהגעתם למקום הנכון. חברת רולן, היא מהחברות הוותיקות ביותר בישראל שפועלת בתחום הבניה הקלה. החברה פועלת כבר למעלה מ30 שנה בתחום הבניה הטרומית, ויש לה הרבה מאד קבלות בשטח. החברה מתמחה בהקמה של מבנים מכל הסוגים, כאשר כמובן שהלקוחות העיקריים שלנו מהמגזר העסקי והמגזר התעשייתי.

כשאתם פונים אל חברת רולן, אתם יכולים להיות בטוחים שתחזו בעבודת בניה מהירה ואיכותית. חברת רולן מתחייבת להקים כל מבנה בטווח של 3 חודשים לכל היותר.

פנו כבר עכשיו לחברת רולן, והמשרד או המפעל שאתם מעוניינים בו, יוקם במהירות, ביעילות, ובמחירים משתלמים במיוחד.

‹ חזור לבניה טרומית

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070