בניה מהירה

בניה קלה או בניה מהירה נחשבת לנפוצה מאוד בארצות הברית וברחבי אירופה. בשנים האחרונות בניה מהירה הפכה פופולארית מאוד גם בישראל, בזכות עלותה הנמוכה ביחס לבניה הרגילה ויתרונותיה הרבים. יותר ויותר לקוחות עסקיים ופרטיים פונים אל פתרונות בניה מהירה לשם בניית מבנים מכל סוג – בתי ספר, מעונות, גני ילדים, בתי כנסת, מחסנים, אולמות ספורט ועוד.
רולן מתמחה בבניית מבני בניה מהירה כבר עשרות שנים, תוך הקפדה על תקנים מחמירים, חומרי גלם איכותיים ושירות מקצועי ומהיר.

בניה מהירה – מקור השם

לבניה מהירה מגוון שמות נרדפים - בניה קלה, בניה מתועשת, בניה מודולארית, כולם מבטאים היבט אחר של סוג בניה זה. למה בניה מהירה? בגלל מהירות הבניה. כיום ניתן לבנות כל מבנה בבניה קלה במהירות מרבית, דבר החוסך גם זמן המתנה ארוך וגם משאבים כלכליים רבים. רולן מספקת מבני בניה מהירה ללקוחותיה בהתאם לגודל וסוג המבנה. 

שלבי תהליך בניה מהירה

כאמור, אחד היתרונות הבולטים ביותר במבני בניה מהירה הוא מהירות הבניה. תהליך הבניה ברולן מתבצע במהירות המרבית, תוך בניה מוקפדת, בהתאם לשלבים הבאים:

  1. תכנון המבנה – צוות האדריכלים המקצועי של רולן תעשיות מתכנן בשלב הראשון את המבנה בהתאם לדרישות הלקוח, מגבלות השטח עליו מיועד המבנה לקום, תקציב וסגנון העיצוב הרצוי. לשם בניית מבנים מכל סוג נדרשים היתרי בניה מהרשות המקומית בה מוקם המבנה. הצוות המקצועי של רולן ידאג לקבלת כל ההיתרים, על מנת להתחיל בבניית המבנה.
  2. בניית המבנה – לאחר תכנון המבנה וקבלת ההיתרים, מתחילים המומחים של רולן בתהליך הבניה בשטח המפעל. כמעט כל המבנה נבנה בתוך המפעל ולא במקום בו הוא מיועד לקום, דבר החוסך ללקוח לכלוך, רעש ופגיעה באיכות החיים. כל הקירות והרצפות עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומורכבים תוך בקרה מתמדת של מחלקת בקרת האיכות של החברה. לקראת סיום הבניה, מתחילות בשטח המיועד עבודות ביסוס המבנה, על ידי מהנדס בניין מקצועי מטעם החברה.
  3. הובלת המבנה לשטח – לאחר ביסוס התשתית בשטח המיועד וסיום בניית המבנה לפי זמן שנקבע בראש, מובל המבנה אל השטח ומונח במקומו. בשלב זה מבצעים מומחי החברה עבודות כגון: חיבור היחידות, הרכבת כלים סניטאריים, טיפול במערכות החשמל והאינסטלציה ועוד, עד לקבלת מבנה מושלם ומוכן לאכלוס.

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070