כך התפתחה שיטת בניה מהירה

היום, יש מגוון רחב מאד של שיטות להקמת מבנים. אחת השיטות שהולכת וצוברת תאוצה בעשורים האחרונים, היא שיטה מיוחדת הנקראת בניה קלה, או בשמה האחר - בניה מהירה. שורשיה של השיטה נעוצים בשנות ה40 של המאה העשרים, בעיקר במערב אירופה. לאחר מלחמת העולם השנייה, היה צורך בשיקום ערים רבות ברחבי היבשת. מצד אחד, השימוש בעץ נזנח לטובת המתכת, שעלויותיה היו זולות יותר, והיה פשוט יוצר להתאים אותה למגוון רחב של מבנים. מצד שני, עקב השיקום המהיר שאירופה חוותה, שכר הפועלים היה גבוה יחסית. עקב כך נוצר הצורך לקצר את הליכי הבניה משמעותית, על מנת לחסוך בעלויות. כך נוצרה שיטת הבניה המהירה - השיטה שבה מקימים מראש מבנה מסוים, ולאחר מכן מובילים אותו לשטח המיועד.

השימושים של בניה מהירה כיום

היום, יש מבנים רבים מאד שהוקמו בשיטת הבניה המהירה. באופן עקרוני, המבנים שהיו הראשונים שהוקמו ע"ב שיטה זו היו בעיקר מבני ציבור שונים. גם בארץ מקובל היום מאד להקים מבנים עבור בתי ספר, בתי כנסת, גני ילדים ועוד, בשיטת בניה מהירה. היום יש אולמות ספורט רבים ברחבי הארץ שאף הם הוקמו בשיטה זו. חשוב לציין, שאותם אולמות כוללים את כל המרכיבים של אולם ספורט מושלם, כולל שירותים, מקלחות, חדרים ממוזגים, ומתקני ספורט שונים בהתאם לענפים.

באופן כללי חשוב להגיד שלשיטת הבניה המהירה, כמעט ואין מגבלות של ממש. היום אפשר להקים כמעט כל סוג של מבנה, שיכיל בתוכו את כל האלמנטים הדרושים, מבלי לוותר על כלום. הדבר היחיד שאולי יהיה בכמות מועטה יותר, הוא הכסף שתצטרכו לשלם לחברה שתבנה לכם את המבנה. זאת מכיוון ששיטת הבניה הקלה, היא שיטה שבה אתם יכולים לחסוך עד כ50% מהעלות של אותו מבנה, בהשוואה לשיטות הבניה הרגילות. יתרה מכך, כפי שאפשר לנחש משמה, שיטת הבניה המהירה חוסכת לכם הרבה מאד זמן, והקמת המבנה אורכת כמספר שבועות בלבד.

חברת רולן המובילה בבניה מהירה

מחפשים חברת בניה מהירה עם ניסיון רב בתחום, ושאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות? מהיום יש לכם כתובת! ברוכים הבאים לאתר של חברת רולן. חברת רולן, מתמחה כבר למעלה מ30 שנה בהקמה של מבנים רבים בשיטת בניה קלה. כשאתם פונים אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הפרטים יסוכמו מראש ויהיו ידועים. אצלנו התשלום הוא מראש, ואין שום תוספות שתצטרכו להוסיף בהמשך. אנחנו נתכנן עבורכם את המבנה, נרכיב אותו, ונוביל אותו, והכל בעלות משתלמת במיוחד.

אם גם אתם רוצים להקים מבנה בצורה מהירה, יעילה, זולה ומשתלמת - פנו עוד היום לחברת רולן.

‹ חזור לבניה מהירה

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070