מבנים יבילים מבטון- התחשבות סביבתית

למבנים יבילים יש יתרונות רבים כגון: תכנון יסודי ומוקפד, איכות גבוהה של חומרי גלם, רמת גימור גבוהה היוצרת מוצר מוגמר מלוטש, חוסן ועמידות לאורך זמן, משך בנייה קצר, בידוד מעולה, אפשרות לשנות את התכנית (להוסיף או לגרוע) בקלות, ועוד.


אחד היתרונות החשובים והמובהקים, הייחודיים לבנייה מסוג זה, הוא התרומה לשמירה על איכות הסביבה. הואיל והמבנה עצמו נבנה במתחם החברה ובמפעל שלה והבית המוגמר מובא אל האתר שבו מציבים אותו- אין כמעט פסולת בנייה. הסביבה נשמרת נקייה. אין רעלים ואין פסדים. האוויר נשמר צח ונקי. בניגוד לשיטת הבנייה הרגילה, בבנייה הקלה, שבה בונים מבנים יבילים, אתר הבנייה הוא נקי ושקט. לא נשמעים רעשיהם של כלי עבודה גדולים- משאיות, מחפרונים, מכונות קידוח ועוד –אין אדי אבק ואפר, ולכן מדובר בשיטת בנייה ידידותית ביותר.

 

התחשבות סביבתית- הלכה למעשה

ההתחשבות הסביבתית היא גם עיקרון מכונן בליבה העסקית של חברה המתמחה בבניית מבנים יבילים וגם הביטוי המעשי והמוחשי של ערך זה הבא לידי ביטוי באופן הבנייה, המייתר את הפיכת מיקום הבית לאתר בנייתו. לא רק שוחרי איכות הסביבה המושבעים יברכו על ריבוי מבנים יבילים וראייתם כחלופת בנייה מועדפת מבחינות רבות אלא כל מי שייחשפו על היתרונות הגלומים בה, אשר התחשבות סביבתית, הלכה למעשה, היא אחד המובהקים שבהם.


לא נוגעים בתשתיות


גם אם וכאשר נדרשת העתקת המבנה היביל ממקום למקום, אין הדבר כרוך בהרס תשתיות ובבנייתן מחדש. ניתן לשנע את המבנה בקלות, ללא יצירת לכלוך ובשקט יחסי. העתקת מבנים יבילים היא חלק מהותי מהיתרונות שלהם והפשטות והקלות שבה ניתן לבצעה הופכת אותם למבוקשים במיוחד למטרות שונות, לרבות למגורים זמניים ואף קבועים, למשרדים, למתחמי אחסון ועוד.


הכול יודעים כי בניית מבנה מבנה בשיטה הקונבנציונלית המסורתית, הכולל מספר רב של יחידות דיור הוא תהליך ממושך, המעיב על איכות החיים של השכנים ושל כל מי שעוברים ושבים ובוודאי של מי שעובדים בקרבת מקום לאתר בנייה. לכן מבנים יבילים, אשר לבד מהזמן הקצר של הצבתם במקום המיועד להם, תהליך הכרוך ביצירת רעש חלש וזמני, הם פתרון מצוין מכל בחינה והיבט, ודאי בהיבט הסביבתי.

 

חברה המתמחה בבניית מבנים יבילים

על מנת להתוודע אל התועלות והיתרונות הרבים של מבנים יבילים מומלץ לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בבנייתם. יש חשיבות מכרעת לגורם הבונה והמשווק את המבנה היביל ומציב אותו במקום שבו הוא נדרש. כאשר מבנה יביל נבנה בכפוף לתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, ניתן להיות סמוכים ובטוחים כי השמירה על איכות הסביבה והימנעות מזיהומה היא חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה כשם שהיא אחד מסעיפי החזון של החברה- הדאגה המתמדת והשוטפת לאיכות הסביבה ושמירה עליה בכל צעד ושעל.


תתחשבו ותדחדשו!
 

‹ חזור לבנייה ירוקה

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070