בניית מעונות סטודנטים

בניית מעונות סטודנטים

מדוע כדאי לבנות מעונות סטודנטים בשיטה מתועשת?

בניגוד לסוגים אחרים של בנייה, בניית מעונות סטודנטים נחשבת למורכבת ועדינה יותר. הסיבה היא שהמעונות צריכים לאכלס מספר רב של צעירים, ובמקביל גם לספק עבורם תשתית ללימודים, בילויים, נוחות, חיי חברה וכמובן פרטיות.

בעוד ברחבי העולם מייחסים חשיבות רבה לאופן בו מעונות הסטודנטים נראים, בישראל התקבעה רק לאחרונה ההבנה כי להפקיד את הבנייה בידיים מקצועיות. חברת רולן, אשר לה ניסיון באלפי פרויקטים ברמות הביצוע הגבוהות ביותר, מוכיחה כי הבנייה המתועשות היא הפתרון הטוב ביותר עבור מיזמים מן הסוג הזה.

הבניה המתועשת של חברת רולן מתאפיינת במספר עקרונות חשובים. ראשית, בניית מעונות סטודנטים על ידי רולן מתבצעת רק לאחר תכנון מדוקדק, ושימוש במבנים בצורה פשוטה ומהירה. יחד עם זאת, חברת רולן אינה מוותרת על איכות חומרי הגלם ורק לאחר בדיקות נרחבות מציבה את המבנה במקום המיועד.

עבור בניית מעונות סטודנטים, הבנייה הקלה והמתועשת מאפשרת מתן מענה לשלל צרכים דינאמיים המגיעים ממוסדות הלימוד, מהעיריות המקומיות או מהקבלנים בשטח. חברת רולן פועלת עם האצבע על הדופק על מנת לעקוב אחר התפתחויות בשוק הבנייה הבינלאומי, ומייצגת בישראל את הדור החדש של הבנייה.

הדור הבא של הבנייה כבר כאן

הבעיות ההנדסיות המורכבות המהוות חלק בלתי נפרד מתהליך בניית מעונות סטודנטים נענות בצורה אידיאלית בעזרת שיטת הבנייה של רולן. העובדה כי האדריכלים והמהנדסים עוקבים אחר הבנייה בשטח, ומאפשרים ללקוח להגיב על התוצאה ולפקח אחריה היא יתרון משמעותי.

גם מהבחינה הסביבתית מוכיחה שיטת הבנייה המתועשת של רולן כי אין צורך לפגוע באיכות הסביבה על מנת להקים מבנים עמידים. השיטה הקונבנציונאלית אשר הייתה נהוגה בעבר כבר אינה רלוונטית, היות והבנייה המודרנית חוסכת זמן, כסף ומשאבים מבלי לוותר על התוצאה.

מודעות לסביבה, מחיר ואלפי לקוחות מרוצים

לסיכום, ההוכחות בשטח מעידות על כך שאין תחליף לבנייה איכותית. כיום, עם המודעות לסכנה הטמונה ברעידות אדמה או אסונות טבע אחרים מוכיחה חברת רולן כי רק בנייה הנעשית תחת שמירה על סטנדרטים גבוהים יכולה לעמוד בדרישות.

בידוד אקוסטי וטרמי איכותי, יכולת לשנות ולתקן בהתאם להערות הלקוח, הקפדה על תקנים בינלאומיים הקשורים לבניית מורכבת כמו מעונות סטודנטים וכמובן מחיר קבוע ומוסכם מראש יגשימו גם את חלום הפרויקט שלכם. צרו קשר כבר היום עם אחד מאנשי המקצוע של חברת רולן, והבטיחו בנייה מתועשת ועשירה הזוכה לאמון כבר שנים רבות.

 

‹ חזור למבני ציבור

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070