בניית מתנסים ומועדונים

העיריות מתקדמות לבנייה המתועשת

בכל הקשור אל בניה ציבורית יש חשיבות גדולה לחברה הנבחרת לבצע את העבודות. בניה ציבורית מכל סוג אמורה לשרת את האזרחים, ולשמור על הסטנדרטים והתקנים הגבוהים ביותר בעולם. אנחנו בחברת רולן מבינים את המשמעות של בנייה מן הסוג הזה, ולכן מתמחים כבר שנים רבות בנושא בניית מבני ציבור מתנסים ומועדונים בכל חלקי הארץ.

האוכלוסייה העיקרית העושה שימוש במבנים הללו מורכבת מצעירים ומבוגרים, ולכן הבנייה של חברת רולן היא האידיאלית ביותר. היתרונות של חברת רולן נובעים מתוך שמירה והקפדה על עקרונות, ושיטת הבנייה משיגה תוצאות בתקופות קצרות של חודש עד חמישה חודשים.

החברה מתחילה את העבודות בשטח במקביל להקמת התשתית, ולכן חוסכת בזמן ובכסף עבור כל הגורמים. גם העבודה הבירוקרטית מול העיריות המקומיות מוכרת לחברת רולן, והניסיון בהקמת מבני ציבור הופך את האפשרות לזרז בניית מתנסים ומועדונים למתבקשת.

מבחינתנו, כל פרויקט המופקד בידי אנשי המקצוע של החברה מקבל את היחס הטוב ביותר, תוך התאמה לתקציבי הלקוחות, התחשבות בדינאמיות הצרכים, התמודדות מול שינויים בלתי צפויים וראייה לטווח הארוך.

מתנסים ומועדונים בבנייה ירוקה

בניית מתנסים ומועדונים חייבת להיעשות תוך שקלול נתונים כמו יחס דמוגרפי, קרבה לאזורי מגורים, נתיבי תחבורה ועוד. בחירה בחברת רולן מבטיחה ניצול מלא של הניסיון הקיים בקרב האדריכלים והמתכננים, כולל עמידה בתקנים מחמירים של בטיחות, הג"א וכיבוי אש. בנוסף, עיריות ומועצות מקומיות הדוגלות בבנייה ירוקה יכולות לקבל מענה אופטימלי לצרכיהן בעזרת חברת רולן.

על פי דרישות ספציפיות של הלקוח מאפשרת החברה לתכנן בניה החוסכת לא פחות מרבע עלויות האנרגיה במבנה. עבור מקרים של מועדונים קהילתיים מדובר לא רק על תרומה למאבק הסביבתי, אלא גם על חיסכון משמעותי בסכום תשלומי האחזקה. התכנון של חברת רולן בא לידי ביטוי בבידוד מוגבר המאפשר שמירה על חום וקור, העמדה אקולוגית המנצלת היטב את תנאי השטח, הסביבה והחלקה בהם מוקם המבנה, תכנון פתחים ספציפי לצרכי המבנה ואלמנטים נוספים המקצרים את זמן הבנייה ומבטיחים עמידות לשנים רבות.

סיווג גבוה לצד ניסיון של עשרות שנים

חברת רולן, אשר פועלת בישראל כבר מעל ל-30 שנה, ייחודית בנוף הבנייה הישראלי. החברה מחזיקה בסיווג הגבוה ביותר הרשום אצל רשם הקבלנים, והנתונים בשטח מוכיחים כי הניסיון והותק של רולן הם העתיד של עולם הבנייה. פנו עוד היום אל אחד היועצים, ובנו בצורה מדויקת ובשיטה מתועשת את המבנה הבא שלכם.

 

 

‹ חזור למבני ציבור

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070