איך בוחרים חברת בניה?

לפני הכל, עושים תכנית..

לא משנה מה תרצו לבנות או להוסיף, בין אם מדובר במבנה ציבור, חנות או משרד, חשוב שתהיה לכם תכנית מסודרת, המאושרת על ידי מהנדס מוסמך מחברת בנייה מוכרת. לאחר שביצעתם את תכנית הבניה עליכם לקבל את אישורה של ועדת התכנון במקום מגוריכם. בדרך כלל מדובר בלא מעט ביורוקרטיה, היו סבלניים ומוכנים לכך שמדובר בהליך מורכב שלא מעט ידיים יצטרכו לחתום עליו.

קיבלתם אישור? קדימה לעבודה!

לאחר שביצעתם בדק מבנה וקיבלתם את אישורה של ועדת התכנון והבניה להתחיל את הפרויקט, תצטרכו לבחור את שיטת הבנייה שבה תרצו לבנות / לשפץ את המבנה שלכם. האם אתם מעוניינים בבניה ירוקה, שמטרתה לצמצם ככל שניתן את ההשפעות הסביבתיות של תהליך הבנייה והשימוש במבנה, ולייצר אורח חיים בריא ונקי יותר למשתמשים במבנה ולסובבים אותו? רבים מאוד רוצים לשמור על איכות הסביבה, אך בשל העובדה שמדובר בהליך ארוך יותר וגם מעט יקר יותר הם מוותרים מראש. מצד שני הבניה הירוקה שומרת על איכות הסביבה ועל איכות החיים ומהפן הכלכלי לטווח הארוך היא חסכונית באופן משמעותי. האם תהיו מעוניינים בשיטת הבנייה הקונבנציונלית הרגילה? ואולי בשיטת הבניה הקלה עליה תוכלו לקרוא בהרחבה כאן.

היעזרו באנשי מקצוע

לכאורה, עבודת הבנייה לא נשמעת כמו עבודה מסובכת. מי מאיתנו לא החזיק ביד מקדחה, או ערבב מלט וטיח, מי מאיתנו לא החזיק מברג או פלס, או אפילו הכין יצירת גבס. ממש כפי שלא תעלו על דעתכם לבצע לקרובים שלכם ניתוח, רק בשל העובדה שהתנסיתם בעבר בהחזקת סכין, כך לא מומלץ לבצע את עבודות הבניין לבד, במיוחד אם מדובר בעבודות תמ"א 38 למבנים קיימים או בעבודות מסוג פינוי בינוי. יש הרבה מקרים בלתי מתוכננים שיכולים לא להסתדר בדרך. וזאת בדיוק הסיבה שכשאתם בונים בתים פרטיים או כל מבנה אחר, אתם חייבים לעשות זאת בעזרת אנשי מקצוע מנוסים היודעים היטב את עבודתם.

חברת הבניה רולן, היא חברה ותיקה המתמחה בבניה קלה על ידי מבנים יבילים. החברה דואגת לכל השלבים בבניית המבנה, משלב התכנון ועד הובלת המבנה בשלמותו אל השטח עצמו. כמו כן, החברה מעסיקה צוות ניסור בטון וצוות אדריכלים ומהנדסים, הנותנים מענה מיידי לבעיות הנדסיות מורכבות, עיצובים וסגנונות בניה שונים.

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070