בניה מודולרית כבניה חכמה – כל היתרונות הגלומים בשיטה

מהי בעצם בניה מודולרית ?

בניה מודולרית היא כזו העושה שימוש בקירות טרומיים הנבנים מקירות רב שכבתיים בשילוב בטון או בלוקי איטונג הנבנים בשלמותם במפעל, כולל חיפוי חיצוני של טיח או אבן. בין הקירות השונים ישנה שכבת בידוד מתקדמת, העולה לאין שיעור על בניה קונבנציונאלית מבחינת בידוד תרמי ומסה תרמית, המוסיפה לחוזק המבנה ומבטיחה את יציבותו. את חיפוי הקירות ניתן לבצע בשפע אפשרויות שונות של צבעים וגימורים, כך שבאמצעות בנייה זו מושג גם האפקט האסתטי הנדרש למבנה והתוצאה יפה ואיכותית במיוחד.

סיכום יתרונותיה של בניה מודולרית (בואו תראו כמה זה שווה)

  1. מה שתכננתם הוא מה שיצא - הבניה המודולרית היא מדויקת מאוד, ולמעשה התכנון שביצעתם על הנייר יהיה בדיוק התוצר שתקבלו בפועל – ללא סטיות, ללא "בערך", בדיוק. היתרון? תדעו למה לצפות, ללא סטיות שעשויות לפגוע באטימה או בבידוד ושלמות במבנה המתקבל.
  2. בנייה מודולרית היא איכותית – החומרים בהם נעשה שימוש הם חומרים מתקדמים, בעלי יכולת בידוד חום ורעשים ובעלי אורך חיים רב במיוחד, ולפיכך מתאים למי שאינם מעוניינים לשקוע בשיפוצים ותיקונים בהמשך הדרך (כלומר – לכולנו).
  3. האישורים הנדרשים לביצוע הבניה הם בדרך כלל קצרים מהרגיל. הרשויות אוהבות את שיטת הבניה הזו, מודעות היטב ליתרונותיה ויכולותיה, ולפיכך מעודדים מאוד את התושבים לנקוט בה בכל מקרה בה מוגשת בקשה להרחבת בנייה.
  4. תהליך הבנייה ניתן לביצוע בכל מזג אויר. חם? הכל בסדר. גשם? לא קרה כלום. המומחים ימשיכו בעבודתם באין מפריע ולוח הזמנים של הפרויקט לא יפגע במאומה.
  5. וכאמור –בניה מודולרית היא בניה ידידותית לסביבה עד מאוד – ללא רעש, ללא מפגעים, ללא לכלוך ופסולת – פלא שמדובר בשיטת הבניה המועדפת כיום?
‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070