בניה קלה של מבנים ציבוריים

לא אחת, הדרישה להקמת מבנים ציבוריים מחייבת קבלנים להיערך למכרז באופן מהיר. במקרים כאלה, ואחרים, יש יתרון לחברה המסוגלת לתת מענה מהיר לא רק להגשת המכרז אלא ביכולת לבצע את הבנייה במהירות וביעילות.


למבנים ציבוריים בכלל ולמבנים מתועשים בפרט העשויים מחומרים קלים - בטיחותיים ואיכותיים – שעלותם נמוכה ומשך בנייתם נאמד בחודשים אחדים בלבד, יש יתרון רב. היכולת להיענות לדרישה ולציפייה לביצוע מהיר היא לא אחת תנאי הכרחי עבור המזמינים. מבנים ציבוריים הם, לדוגמה, בתי מגורים, צימרים, מחסנים, מבני תעשייה, אולמות ספורט, בתי כנסת ועוד.

מבנים למכירה מבנייה קלה

הבנייה הקלה, אשר חברת רולן מתמחה בה, נותנת מענה לחסרונות המסורתיים המובנים בבנייה הרגילה, המחייבת יציקה של עמודי תמך (חיזוק), העדר אטימה מוחלטת למים, פסולת בנייה ולכלוך הגורמים מפגע סביבתי ועוד.
מבני ציבור כמו גם דירות למכירה מבנייה קלה חפים מכל המגרעות והחסרונות, בין השאר משום שהשלד שלהם עשוי אלומיניום או פלדה ( החללים ממולאים באמצעות פאנלים עשויים אלומיניום ובתוכם חומר מבודד איכותי) הגימור של המבנה נקי, אסתטי, ללא דופי. ניתן להעשיר את פנים המבנה באמצעות שירות מקצועי של מעצבי פנים.
כתוספת לבנייה קיימת, לבנייה הקלה יתרון עצום: ניתן להמשיך להתגורר בדירה קיימת. עלות החומרים בבנייה זו פחותה לעומת החומרים בנייה הרגילה. כאשר מוצעות דירות למכירה שנבנו בתהליך של בניה קלה ניתן להציען במחיר אטרקטיבי, תחרותי ומפתה.

יתרונות נוספים של בנייה קלה

מבנים ציבוריים שתבנה עבורכם חברת בניה קלה הם מבנים יפים וחזקים, עמידים בפני רטיבות. במהותה – ובייחודה- זו שיטה מודולארית, המאפשרת הוספתה הדרגתית של אלמנטים למבנים קיימים שניבנו בדרך המסורתית.
אם לזקק ולתמצת את היתרונות העיקריים הם משך הבנייה הקצר והמחיר הזול-ביחס. בניגוד לדימויה ולרושם שעלול להיווצר מהשם- בניה קלה- מדובר בשיטת בנייה המבטיחה את חוסן המבנה ועמידותו בפני תנודות קרקע בכלל ורעידות אדמה (לא עלינו) בפרט.
היות שמחיריהם של מבנים ציבוריים, לרבות דירות למכירה, ידוע מראש ואין תוספות בלתי צפויות, קל יותר להיערך מבחינה תקציבית ולייעד את הסכום הקבוע, שלא צפויות חריגות ממנו.
על מנת לבצע החלטה מושכלת לפני הזמנת המבנה המיועד, חשוב להתייעץ עם מומחי החברה, המנוסים בבנייה מזוג זה ועשויים לספק לכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות לקבלת החלטה.


 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070