בנייה מתועשת – כל היתרונות

בניה מתועשת עדיפה במקרים רבים על פני הרגילה. אם ברגילה נעשה שימוש ביציקות בטון ולבנים, המתועשת מתבססת על מודלים בגדלים של 50 מ"ר, המגיעים כשהם מוכנים אל האתר הכוללים רצפות בטון מרוצפות, קירות עם חיפוי חיצוני ופנימי לפי דרישה, חשמל הכולל כבר את אביזרי הקצה, אינסטלציה הכוללת מקלחות ושירותים וגגות לפי דרישת הלקוח. המודלים מורכבים באופן מהיר ליצירת מבנה. כל הכנת התשתית – חשמל, אינסטלציה, טלפון ומסגרות לחלונות – מבוצעות במפעל, כשההתקנה עצמה של תשתיות אלה מבוצעת בשטח.

יתרונותיה של בנייה מתועשת על פני הרגילה:

  • בנייה מתועשת היא חסכונית הרבה יותר מאשר הרגילה. העלות האטרקטיבית נובעת בעיקר מחיסכון בחומרי הגלם ושאר העלויות. אין צורך בכלי עבודה כבדים כמו טרקטורים, מערבלי בטון וכדומה ואין צורך בכוח אדם גדול.
  • בניה מתועשת נקראת גם בנייה מהירה, זאת בגלל מהירות ההכנה של המבנה. חברת רולן תבנה עבורך כל מבנה שהוא, תוך תכנון מוקפד והתאמה לצרכים האישיים של הלקוח ולמגבלות השטח עבורו הוא מיועד. חברת רולן מספקת מבנים בגדלים ולייעודים שונים תוך 30 ימים ועד ארבעה חודשים מרגע ביצוע ההזמנה.
  • בבנייה רגילה, התהליך כולו מתבצע במקום עצמו. מדובר בתהליך ארוך, המצריך שעות עבודה רבות וגורם לרעש ולכלוך לזמן ממושך. בשיטת הבניה המתועשת לעומת זאת, איכות חייו של הלקוח לא נפגעת כלל. רוב התהליך מתבצע במפעל הייצור של חברת רולן והמבנה מגיע אל הלקוח מוכן לאכלוס, בדיוק לפי התכנון.
  • כשבונים מבנה בבנייה רגילה, כמות הפסולת היא גדולה מאוד. בנייה מתועשת היא הרבה יותר ידידותית לסביבה ובמהלך בנייתם של מבנים בשיטה זו כמעט ואין פסולת.
  • רמת הבידוד, איטום גגות וחסימת רעשים של מבנים הבנויים בבנייה מתועשת היא גבוהה ואיכותית יותר מאשר במבנים הבנויים מלבנים. יתרון זה משמעותי לבידוד הבית מרעשים חיצוניים וכן לשמירה על חום וקור בתוך הבית.
  • השיטה המתועשת נחשבת לבטיחותית ועמידה בפני רעידות אדמה ומפגעים שונים. חברת רולן מספקת מבנים מתועשים בטיחותיים, שנבנו תוך הקפדה על כל התקנים הנדרשים ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
  • מבני בניה קלה ניתנים לשינוי בקלות, ללא צורך בשבירת קירות מסובכת. חברת רולן תייצר מבנים מתועשים בהתאם לדרישותיכם וטעמכם האישי, ותדאג לעצב עבורכם את המבנה האידיאלי במהירות המקסימאלית.
‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070