הסבת קראוונים למשרדים

קראוונים למשרדים

אם לפני עשור היינו מפנים אליכם את השאלה: האם אתם מעוניינים בקראוון למשרד שלכם, בוודאי הייתם מסתכלים עלינו בחצי חיוך ומנסים להבין האם זו בדיחה. כיום, ישנם קראוונים רבים המוסבים למשרדים ואנשים רבים משתמשים באפשרות זו משום שקיימים בה יתרונות רבים.


דוגמא לקראוונים שעברו הסבה למשרדים ניתן לראות במושבים בנחלות ומקומות רבים בארץ והבחירה בהם נובעת משום היתרונות הבאים:

  • הסבה מהירה - ההסבה למבני משרדים נעשית בקצב מהיר ובהתאם לדרישות הלקוח.
  • חסכון בעלויות (לעומת בנייה סטנדרטית של משרד חדש) - העלות ידועה מראש ואין מקרה (כמו בבנייה רגילה) שהצרכן מגלה כי ישנן עלויות נוספות, הגורמות לו לחרוג מהתקציב אותו הוא ייעד מראש ועל כן הוא נזקק להלוואה או נכנס לאוברדרפט אותו לא לקח בחשבון.
  • חסכון בזמנים - כמו כן, זמן הצבת הקרוואן במיקום הגיאוגרפי בו אתם מעוניינים והובלתו נעשים תוך מקסימום 40 יום.
  • ניידות - ניתן להעביר את המבנה ממקום גיאוגרפי אחד למיקום אחר בעזרת כלי רכב ייעודיים להובלות מכולות, מבנים ניידים ועוד.

פתרון יעיל לעסק

הסבת קראוונים למטרת עסק יכולה להיות פתרון אידיאלי לאנשים אשר החליטו להקים עסק של צימרים או יחידות נופש. כאן ההוצאות על העסק יהיה זולות יותר מאשר כל אלטרנטיבה אחרת והאספקה תהיה מהירה. אתם מחליטים כיצד אתם רוצים שעיצוב הפנים של הקראוון יעשה והחברה האחראית לכל ההסבה ותדאג להשתמש בשירותיהם של אדריכלים ואנשי עיצוב מקצועיים. כמו כן, כיוון שהאספקה תעשה תוך זמן מהיר, תוכלו כבר מרגע ההזמנה להתחיל ולפרסם את העסק שלכם, כך שתוכלו לאייש את הקראוונים במהירות.

חברת רולן מתמחה בבנייה של מבנים ניידים והסבת קראוונים למטרות משרדים, מבנים זמניים ועוד. הנכם מומנים להשאיר פרטים לגבי קראוון למכירה ונציגינו ישמחו לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070