כל מה שרציתם לדעת על חיפוי קירות בבניה קלה

גם בניה קלה מחייבת תשומת לב לפרטים השונים- גדולים כקטנים. חיפוי קירות הוא אחד מהם. חיפוי קירות נדרש גם ויש יגידו בעיקר בבנייה קלה כדי לשדרג את הנכס ולהשביח, כדי לשוות לו חזות מהודרת וליצור בו, בתוך כך, חללים מעצבים ודקורטיביים. אנשי המקצוע של חברת רולן ישמחו ליידע אתכם, לקוחות פוטנציאליים, על אודות חיפוי קירות.

מראה הקירות – בעבר ובהווה

לפנים, הקירות במתחמים שונים כגון: משרד, בית העסק או בכל מקום אחר היו מוגבלים לשתי חלופות בלבד: החלופה הראשונה הייתה - צביעת הקיר בצבע מסוים, לרוב לבן; החלופה השנייה הייתה - חיפוי הקיר באמצעות טפט. אבל כיום, באמצעות חיפוי קירות, ניתן להעשיר, לגוון ולהעצים את החיפוי בחומרים ובטקסטורות חדשים, אל בקונספט חדש ובדקורציה צבעונית, ססגונית ועשירה.

מה הם הקירות העיקריים המיועדים לחיפוי?

חיפוי קיר ניתן לבצע בכל חלל ובכל מתחם המיועד לעיצוב ולייפוי. עם זאת ישנם מקומות בהם החיפויים פופולאריים יותר משום שבהם ניכר הערך המוסף שלהם מבחינה עיצובית. מדובר במקומות "המתכתבים" באופן הרמונית יותר עם שאר המתחמים והנישות המעוצבים במתחם.

האפקט המרשים וה... אפקטיבי ביותר בחיפוי הוא חיפוי קירות גדולים. לדוגמה: אם אתם רוצים להציע דירות למכירה, חשוב שהן ייראו מעוצבות ואטרקטיביות. חיפוי קירות ססגוני משדרג את הנכס ומאמיר את שוויו. קירות מחופים בבתי עסק, במוסדות ציבור (רולן עובדת רק עם השוק הציבורי, העסקי והמוסדי).

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חיפוי קירות?

לפני בחירה בסוג חיפוי הקיר חשוב לדעת מה חוזק הקיר מידת עמידותו. חשוב שהקיר יהיה חזק מספיק לשעת חיפוי בעל משקל נתון. קולקציית החיפויים היא מניפה וססגונית של מגוון אפשרויות ולכן חשוב לדעת איזה חיפוי עשוי לשאת כל קיר. לדוגמא: על קירות גבס, הנחשבים חלשים יותר מסוגים אחרים של קירות בכל הנוגע להכלה של חיפוי, מומלץ להשתמש בחיפוי דק וקל; קירות בטון מסיביים נוכל ניתן לחפות בחיפויים חזקים ודומיננטיים יותר.

מהם סוגי החיפוי הנפוצים?

1. חיפוי קירות מתבצע באמצעות סוגי אבנים פופולאריות, אחת מהנפוצות והיותר רווחות בשימוש היא קרמיקה. יתרונה העיקרי, לבד מיופיה הוא בכך שהיא אבן שאינה סופחת ואינה סופגת לחות והיא מתאימה מאוד, בין השאר, לחיפוי קירות בחדרי האמבט.
2. אבנים פופולאריות נוספות הן האבנים הטבעיות ובהן: שיש, גרניט, גיר ועוד. טיח צבעוני אף הוא עשוי להדר ולייפות את החיפוי (בעיקר דמוי פסיפס).

כדי למצות את מלוא הפוטנציאל מחיפוי חזק, איכותי ודקורטיבי מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו, אשר יסייעו לכם לבחור באופן מושכל גם שילוב בין סוגי חיפויים שונים להעשרת ולהעצמת האפקט החזותי של הקירות המחופים.
חיפוי קיר איכותי ויפה מעשיר ומשדרג את הבית מכל הבחינות, מוסיף לו צבע וחיים. מי מכם שמעוניינים לקבל מידע נוסף על אודות חיפוי קירות מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן ועכשיו.

 


 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070