כל מה שרציתם לדעת על חיפוי קירות בבניה קלה

כיום, גם בבניה קלה משתמשים בחיפוי קירות כדי להעלות את ערך הנכס, וליצור חללים יפים יותר ודקורטיביים. אבל מה שחשוב שנדע לפני שאנו פונים לאנשי המקצוע? המומחים של חברת רולן מספרים הכל על חיפוי קירות.

מראה הקירות שלנו – אז ועכשיו


בעבר הקירות שלנו בבית הפרטי, במשרד, בבית העסק או בכל מקום אחר היו מוגבלים לשתי אופציות: האופציה הראשונה הייתה צביעת הקיר בצבע מסוים, לרוב לבן, והאופציה השנייה הייתה כיסוי הקיר באמצעות טפט. אבל כיום, באמצעות חיפוי קירות, ניתן להיכנס אל עולם של תוכן ועיצוב עם קונספט חדש ודקורציה עשירה.

היכן פופולאריים חיפויי הקירות?


חיפוי קיר ניתן לבצע בכל מקום בבית, ובכל חלל אותו נרצה לעצב. עם זאת ישנם מקומות בהם החיפויים פופולאריים יותר מהסיבה שהם מתקבלים טוב יותר ומתכתבים בצורה הרמונית יותר עם שאר העיצוב במקום.
המיקומים הפופולאריים לחיפוי קירות הם בדרך כלל: אזור המטבח, מעל אח פעילה או לא פעילה, חדרי אמבט, בפינות האוכל, בעסקים כמו מספרות או מסעדות וחנויות בגדים, בחדרי מדרגות ובכל מקום בו החיפוי משתלב טוב עם הריהוט, האזור בו הוא נמצא ושאר האלמנטים סביבו.

מה חשוב שנדע לפני שנזמין חיפוי קירות?


לפני שאנו בוחרים את חיפוי הקיר שנרצה חשוב לדעת מה חוזק הקיר שלנו ומה הוא יכול להכיל. בקולקציית החיפויים ישנם מגוון של אפשרויות ולכן חשוב לדעת איזה חיפוי יכול להכיל כל קיר. לדוגמא: על קירות גבס הנחשבים חלשים יותר בכל הנוגע להכלה של חיפוי, נוכל להשתמש בחיפוי דק וקל, על קירות בטון מסיביים נוכל להשתמש בחיפויים בעלי דוגמאות דומיננטיות יותר.

מהם סוגי החיפוי הפופולאריים?


בכל הנוגע לחיפוי קירות ישנם מגוון סוגי אבנים פופולאריים ביניהם הקרמיקה שהיא אבן שאינה סופגת לחות והיא מעולה לחיפוי באזור חדרי האמבט.


עוד ישנה האבן הטבעית כמו גרניט, שיש, אבן גיר ועוד אבנים המתאימות לקירות חזקים ולמטבחים. הטיח הצבעוני מעולה לחיפוי בולט ויפה המזכיר פסיפס עתיק וגם הוא פופולארי בעיקר במטבחים ובחדרי אמבט, וניתן כמובן לשלב בין חיפויים שונים עם סיוע בבחירה באמצעות המומחים שלנו.


אנו מאמינים שחיפוי הקיר מוסיף עניין רב לבית. הוא משרה בבית אווירה חמה, נעימה עם טוויסט בעיצוב ודקורציה. כדי להבין עוד על חיפוי קירות נשמח אם תצרו עמנו קשר בכל עת.

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070