טיפים למציאת חברת בנייה טרומית מקצועית

כדי למצוא חברת בנייה המתמחה בבנייה טרומית מקצועית מומלץ לחפש חברה המתמחה בבנייה קלה. בנייה טרומית מתאימה למי שזקוקים למבנה לתקופות קצובות – אם למגורים ואם למשרד או לשימושים אחרים.

 1. חשוב לברר ולוודא האם החברה מנוסה ומיומנת בביצוע בנייה קלה, האם היא מבטיחה ומתחייבת לעמידה בלוח זמנים קצר, האם היא נותנת אחריות על המבנה.
 2. חשוב לוודא האם החברה מחויבת לשמירה על איכות הסביבה והופכת אותה לחלק בלתי נפרד ממדיניותה ומחזונה ובעיקר- באופן מימושה את הערך הזה. מדובר בשיטה שבמהותה פוחת הסיכון לזיהום הסביבה, היות שכל תהליך הבנייה מתבצע על פני הקרקע, המייתר את הצורך בהקמת פיגומים ובשימוש במשאבות בטון ובמנופים.
 3. האם החברה כוללת אנשי מקצוע המיומנים בעיקר בהרכבת המבנה הטרומי בשטח.
 4. האם החברה מעסיקה רק בעלי מקצוע שהוכשרו והוסמכו לביצוע בנייה טרומית.
 5. האם בבנייה הטרומית של החברה מוכח כי אמצעי הבידוד האיכותיים אכם מבטיחים חיסכון של כ- 25% מצריכת החשמל.
 6. האם החברה משתמשת בטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום הבנייה הקלה.
 7. האם החברה עובדת על פי תווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים.
 8. האם יש מפקח על תהליך הבנייה מראשיתו ועד סיומו.
 9. האם החברה מצטיינת ברמת גימור גבוהה.
 10. האם יש לחברה סיווג גבוה אצל רשם הקבלנים.
 11. האם המחיר כולל הכול- תכנון, ביצוע, טיפול בכל היתרי הבנייה ועד קבלת מפתח.
 12. האם החברה ערוכה לשנות את התכנית אם וכאשר נדרש בה שינוי בתוך זמן קצר לפני התחלת הבנייה.

כל אחד מהטיפים המומלצים הוא אחד המאפיינים את חברת רולן המעידים על מקצועיותה ועל הקפדתה על כל שלב בתהליך הבנייה הטרומית, הקלה והמתועשת כאחד. בנייה טרומית, יותר מאשר כל בנייה אחרת, נותנת פתרון מיטבי מהיר ואיכותי לדרישה למתחם מבונה מהיר וחסכוני. במבחן עלות- תועלת אין ספק כי בנייה טרומית ידידותית לסביבה מהווה פתרון מיטבי

מאחר שהבנייה עצמה נעשית בשטח המפעל השכנים, אם יש, אינם סובלים מכל רעש במהלך הבנייה וההתקנה מהירה ושקטה.

הדרכות בטיחות ובנייה קלה 

גם בתחום הבנייה אסור להקל ראש בכל הנוגע לתחום הבטיחות. כיום, כל חברת בנייה המחזיקה צוות עובדים מחוייבת על פי חוק לבצע הדרכות בטיחות. במהלך הדרכות אלו, הצוות לומד על דגשים והנחיות שיש להקפיד בעת עבודות בסיכון גבוה. נושא הבטיחות בבנייה הוא בתחום אחריותו של אחראי הבטיחות הראשי (ממונה בטיחות), הוא אחראי על התדרוך, השימוש בציוד ובאמצעי מיגון נדרשים וכמובן פיקוח צמוד ומעקב אחר ההוראות. הדרכות אלו מועברות באמצעות חברות הדרכה מקצועיות שזהו תחום התמחותם.

יתירה מזו, חשוב לוודא על טיב החומרים- יש לוודא כי החברה משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה איכותיים ועמידים, לא מתפשרת על חוזק החומרים ועל הכמות הנדרשת על פי המפרט. מבנה טרומי עשוי להיות מבנה מעוצב, נאה ואסתטי. גם אם אתם מייעדים אותו לשימוש זמני, כגון למשרד לתקופה מסוימת, חשוב לשדר רצינות ומקצועיות. המקום שבו אתם מתגוררים או מקבלים קהל, המקום שבו אתם שוהים בו, מעיד עליכם. החברה יוצרת עבורכם את ארבעת הקירות אבל אתם אחראים על כל מה שיהיה בתוכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון ולקבל מידע, פרטים, ייעוץ והצעת מחיר. לפני התחלת הבנייה הוא הזמן המתאים לשאול כל שאלה שנראית לכם חשובה ורלוונטית. בהצלחה.
 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070