למי מתאים מבנה נייד?

כאשר מבנים ניידים הופכים יותר ויותר מבוקשים רבים אשר מבינים את הפוטנציאל. מה כוללת שיטת הבנייה ולמי היא מתאימה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות של מבנים ניידים. הם נחשבים לאופציה נהדרת עבור האדם הפרטי אשר מחפש אחר פתרון מגורים זול יחסית לחלופות. הם משמשים גם עסקים, חברות וארגונים אשר רוצים להקים ולאייש משרדים במהירות שיא ולהתחיל בפעילות העסקית. והם מיועדים גם למוסדות חינוך, גני ילדים, משמשים כחלל אחסון, חדר טיפולים ובעצם, כל מה שתרצו.

מהו מבנה נייד?

מבנה נייד קיבל את שמו מעצם היותו נייד. הניידות שלו באה לידי ביטוי בכך שניתן לשנע אותו אל האתר בו עתיד להיות ממוקם ולייצר אותו בכלל במפעל. בנוסף, במידה ואתם רוצים לעזוב, תוכלו בהחלט להעתיק את המבנה אתכם ולהתחיל מחדש במקום אחר. זהו סוד קסמו של המבנה היביל. המבנה הנייד מיוצר מחומרי גלם שונים ומגוונים אשר נבחרים בקפידה כמו למשל אלומיניום, פלדה, בטון ועץ. הבחירה בחומרי הגלם מתבצעת בהתאם לייעודו של המבנה וכדי לאפשר למשתמשים בו ליהנות ממידה רבה של פונקציונליות לצד איכות חיים.

כדאי או לא כדאי – זו השאלה

לאנשים רבים הרעיון העומד מאחורי הקמת מבנה נייד נראה מעט תמוה: בכל זאת התרגלנו לאורך השנים למודל ספציפי של מבנים, כך שהשילוב בין מבנה מגורים, משרד או מחסן לבין ניידות לא תמיד נשמע הגיוני או מציאותי. אם אתם מאלו שמרימים גבה, רגע לפני שאתם שוללים את האפשרות כדאי שתבחנו את היתרונות שמבנים כאלו מציעים. בין היתרונות נמצאים: זמן המתנה קצר עד לאכלוס, שיטת בנייה ידידותית וחסכונית, עלות זולה יותר, מודולריות, בידוד איכותי וכמובן – ניידות. כמו כן תשמחו וודאי לגלות שכיום ישנם מבנים ניידים אשר מיוצרים בכלל מבטון, הם כוללים ממ"ד (זו חובה) והם מציעים מקסימום בטיחות וביטחון מרבי.


מבנה נייד – מתאים לכל אחד

מבנים ניידים מתאימים לקשת רחבה של שימושים, החל ממבנה ציבור ועד לחלל עבודה רחב. אם אתם חובבי הבניה הקלה ומבינים את הפוטנציאל הטמון בה, מבנה יביל יתאים לכם כמו כפפה. המבנה הנייד מגיע בגדלים שונים וברוב הפעמים גם מותאם אישית, הוא יכול לשמש כמבנים למועצות אזוריות, מעונות, משרדים או כל שימוש אחר. כיום חברות גדולות ממש מאמצות את הטרנד ומקימות מבני משרדים ניידים אשר משתרעים על שטח נכבד. במיוחד כאשר הן רוצות להתרחב או לפתוח שלוחות וסניפים חדשים. חללי העבודה המוכנים מאפשרים להיכנס מהר לעניינים מבלי לבזבז זמן יקר ולהוביל להפסד כסף או פגיעה במוניטין.

הנה כמה דברים שחשוב שתדעו

רגע לפני שאתם עולים על הגלגל ומסתערים על הרעיון אנו מזמינים אתכם לעצור, לקחת אוויר לנשימה ולפתח מודעות לכל הפרטים אותם חשוב לדעת לפני שמגיעים להחלטה. קודם כל ולפני הכל: בניית מבנים יבילים דורשת תכנון מעמיק, עבודה מדויקת ושימת לב לכל הפרטים הקטנים. רק כך התוצאה הסופית תהיה כמה שיותר איכותית ותספק מענה מדויק יותר לצרכים שלכם. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר מספקת מענה מקצועי ואיכותי בתחום. מיותר לציין שעשויות להיות השלכות לבחירה בחברה לא מקצועית. אלו יבואו לידי ביטוי בדרכים שונות החל מהנראות והאיכות של המבנה ועד לזמן המתנה הרבה יותר ארוך.

לסיכום: מבנים ניידים אינם מוגדרים כמבני קבע, לרוב בונים אותם במפעל ומובילים אותם לאתר, אם בחלקים ואם כמבנה שלם. הם מגיעים עם כל החבילה: חיבור למים, לחשמל ואינסטלציה והם מתאימים למטרות שונות ולצרכים מגוונים.
 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070