מבנים ניידים למשרדים

כאשר ענקית הקמעונאות, אמזון הבינלאומית החלה להשיק את פעילותה בישראל, לא היה לה זמן לחכות עד להשלמת משרדי הקבע שלה. לאחר שחיפוש פתרון השכרה בפארק מת"ם כשל בשל תפוסה מלאה, החברה החליטה לחשוב בצורה יצירתית ויחד עם החברה הכלכלית של עיריית חיפה וחברת גב ים הוחלט על הקמת מתקן יביל בשיטת טרומית מבטון. לאחר שלושה שבועות בלבד המבנה הנייד שונע לשטחו הדרומי של הפראק, והוקם במגרש חניה הנפרש על כ- 3200 מ"ר. המשרד הנייד עתיד להכיל 800 עובדים של החברה.

משרדי אמזון- מתקן יביל בשיטת בניה טרומית מבטון

 

היתרונות של מבנים ניידים


כמו אמזון, כך גם חברות ועסקים רבים השכילו להבין שמבנים ניידים לעסקים הם הדבר החם הבא. הם מציעים יתרונות שלא ניתן להתעלם מהם, בניהם:
אכלוס מהיר – אם בבעלותכם חברה גדולה אשר זקוקה למבנה משרדים איכותי, מרווח ויוקרתי באפשרותכם לבחור באפשרות הקלה, תרתי משמע. בניה קלה מתועשת מספקת מענה המותאם לצרכים שלכם כמו כפפה, במהירות שיא: תוך חודשים ספורים המבנה ישונע לאתר, יוקם, יחובר לתשתיות השונות ויתחיל בפעילותו העסקית.
עיצוב יוקרתי – חשבתם שבחירת מבנה נייד תדרוש מכם להתפשר? ההיפך הוא הנכון. באפשרותכם להשקיע אף יותר בנראות ובעיצוב של המקום. לובי מפואר, חללים מרווחים, דלתות שקופות, תקרות אקוסטיות לבידוד רעשים, שילוב חיפויים לבחירתכם, התקנת גגות רעפים מעל ראשכם, חיפוי רצפה המונע החלקה וחדר ישיבות שישאיר אתכם פעורי פה, כל אלו ועוד יהיו מנת חלקכם.
חיסכון בעלויות – חיסכון בעלויות הוא פרמטר חשוב לאין שיעור, במיוחד עבור חברה ששואפת לגדול. מבנים ניידים הנבנים בשיטת הבנייה הקלה מקנים לכם חיסכון גדול: איכויות הבידוד שלהם ותכנון חכם וניצול נכון של המשאבים הזמינים מאפשר לכם ליהנות מחיסכון של עד 25% בעלויות השוטפות. במונחים עסקיים המשמעות היא שתוכלו להשקיע באפיקים נוספים.
שיפור התדמית העסקית – בעולם העסקים המודרני חשוב לבנות תדמית עסקית נכונה. וכאשר כיום קיימת מגמה ירוקה חזקה ומודעות לאיכות הסביבה, בניית משרדים לעסקים בשיטה ידידותית אשר אינה מזהמת, אינה כוללת פסולת רבה, מנצלת משאבים בחוכמה וכיוצא בכך, מסייעת לבנות תדמית חיובית בפני קהל היעד. כמו כן חשיבה על הסביבה היא תמיד מטרה נעלה.


האם מבנים ניידים מתאימים לעסק שלי?


הדרך הטובה ביותר לדעת האם מדובר באפשרות הטובה ביותר עבור החברה או העסק שלכם היא לפנות לחברה אשר מתמחה בבנייה קלה מתועשת, לתאם פגישה ולהזמין את אחד מנציגי החברה לאתר המיועד. יועצי החברה יוכלו לסייע לכם לתכנן את המבנה המתאים לצרכים שלכם, תוך בחינת השטח והצגת כל השיקולים אותם יש לבחון טרם קבלת החלטה. כמו כן נציגי החברה יכולים לענות על כל השאלות שלכם ולהציג מידע אשר יכול לסייע לתהליך קבלת ההחלטות שלכם, כמו גם להתמודד טוב יותר עם אתגרים אשר האתר מציב. לגבי מחירים, מחירו של המבנה נתון לשינויים בהתאם לגודלו, מידת ההתאמה, דרישות מיוחדות ועוד.


מבנה נייד, לא מה שחשבתם


אם חשבתם שהמבנה הנייד לעסק שלכם אינו ייצג את התדמית היוקרתית והחדשנית שברצונכם ליצור אצל הלקוחות, באפשרותכם לעשות חקר שוק ולבדוק מבנים דומים של בנייני משרדים. כאשר מדובר בחברה מקצועית אשר מתכננת ומבצעת, אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה כמה שיותר איכותית. מבנה נייד הוא אינו בהכרח קראון, כיום ישנם מודלים מאוד מתקדמים ובהחלט ניתן ליצור מבנה משרדים יביל מתוחכם ובעל עיצוב מהוקצע, יוקרתי ומרשים להפליא.
ובמשפט סיכום: אין ספק שהיתרונות של מבנים ניידים לעסקים מתעלים על היתרונות ולכן, זוהי אופציה שבהחלט שווה לבדוק, רגע לפני שמתמקמים.

 


 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070