מכולות, קונטיינרים למכירה, הסבת מכולה

מי מאיתנו לא שמע על הדילמה הזו. יש צורך בשטח אחסון גדול באופן מיידי. המחסנים שמציעות חנויות הבניין ללקוחות הפרטיים הם ממש לא אופציה, כיוון שהם לא ננעלים כמו שצריך, ואנחנו זקוקים למקום שנוכל לנעול בו סחורה, רהיטים, ציוד מזון או כל ציוד אחר שנרצה.

לעיתים מכולות יכולות להוות פתרון זמני אפילו למגורים. השוק מציע מגוון רחב של מכולות, בגדלים שונים, בגבהים שונים, בצבעים שונים ועם מנגנוני נעילה שונים.

איך מתאימים את המכולה לצרכים שלנו?

השלב הראשון בבחירת מכולה הוא קודם כל להגדיר את מטרת השימוש בה. האם היא אמורה לשמש כמחסן? האם אנחנו צריכים גישה לציוד שיהיה בתוכה? האם יש לנו צורך לשנע את המכולה? האם הציוד הנמצא בה דורש פתחי אוורור? אולי היא חייבת להיות אטומה היטב, ואסור שיהיו בה אפילו לא פתחים קטנים? האם המכולה יכולה להיות מונחת על הקרקע או שאנחנו צריכים להגביה אותה? וכן הלאה.

איפה תמקמו את המכולה?

לאחר שהגדרתם את סוג המכולה שאתם צריכים, השלב הבא הוא לבחור איפה למקמה. האם תרצו אותה על שטח חולי, אספלט, או אולי על כורכר? יתכן שתבחרו למקם את המכולה על בטון. אולי אפילו תרצו למקם את אותה בתוך שטח הבית, בגינה או בחצר.

לאחר שבחרתם את המיקום והשימוש בה, השלב הבא הוא לתכנן את המכולה עצמה. כמה פתחים תרצו שיהיו לה ובאילו צדדים? אולי תרצו את הפתחים מלפנים, אולי מלמעלה. האם הדלתות חייבות להיות עם מנגנון נעילה מסיבי, או שמספיק מנגנון פשוט. ומה לגבי הגג? האם תרצו שהוא יהיה גדול בתוספת גגון המוסיף צל, או אולי לא נחוץ לכם גג בכלל?

יש להתחשב גם בבחירת המיקום של המכולה. צריכה להיות גישה למשאית שתוביל אותה ולמנוף המשאית מקום לתימרון על מנת שימקם אותה. ברור לנו שמכולה היא דבר כבד מאד ולכן יהיה צורך במקום שמנוף יוכל לעבוד בו. כמו כן, מכולה היא דבר נייד ויש לחשוב על כך שאולי בעתיד נרצה להעביר אותה למיקום אחר.

איפה מוצאים מכולה מתאימה?

חברת רולן מתמחה בבניית מבנים לתעשייה, מכולות למכירה ובשימוש במכולות מתכת בפרט. כל שתצטרכו לעשות הוא להגדיר לעצמכם את סוג המכולה שאתם רוצים, ולדבר עם אנשי המקצוע של חברתנו. בתוך מספר ימים תתבצע פריקת מכולות ביעד שנקבע.

הובלה

ניתן להוביל את המכולות לכל מקום בארץ או אפילו מעבר לים ע"י חברות המתמחות בשילוח מטענים. נשמח לספק מידע נוסף ולייעץ על ההובלה המתאימה בהתאם ליעד המבוקש.

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070