קבלת מפתח תוך מספר חודשים

בניגוד לבניה סטנדרטית, בניה קלה איננה אורכת זמן רב, למעשה ניתן לקבל את המפתח למבנה תוך מספר חודשים בלבד, מה שחוסך במשאבים רבים ובזמן יקר. אכן מדובר באחד היתרונות העיקריים ביותר של בניה קלה.

בניה קלה בעלת יתרונות מרובים. זוהי בנייה חסכונית הנחשבת לידידותית לסביבה תוך שהיא נעשית על פי תקני בניה מחמירים, כולל תקני אש בנוסף היא מגלה עמידות גבוהה בפני רעידות אדמה. יותר מכך, מדובר על בניה מתקדמת – מבנים אשר נבנו בשיטת בניה קלה מצטיינים בבידוד אקוסטי ובידוד תרמי, נעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר בנמצא ועל כל המלאכה מנצחים אנשי מקצוע מן הטובים שיש, כל אלה מבטיחים שהמבנה יבנה על פי דרישותיו של הלקוח ובמהירות המרבית.

מדוע מדובר בתהליך מזורז?

הצרכן מסביר לקבלן הבניה מהם רצונותיו ומהן העדפותיו בכל הקשור לבניית המבנה ויחד מתאימים ציפיות עם החברה הקבלנית. ישנן חברות בניה קלה אשר בונות באמצעות תפירה עילית, בצורה זו ניתן להתחשב ברצון הלקוח ובמקביל לספק מבנים באופן מהיר.

היתרי בניה – מקצרים תהליכים בירוקרטיים

על מנת לבנות מבנה באמצעות בניה קלה יש קודם כל לתכנן אותו, את זאת עושה האדריכל. חשוב מאוד שלקבלני הבניה יהיו היתרי בנייה, בדרך זו ניתן לקצר הליכים בירוקרטים. כל תכנית אדריכלית חייבת לעבור אישור הן של בעל המבנה והן של החברה הקבלנית וכאשר האישורים ניתנים במהרה, אין כל מניעה להתחיל בעבודה על המבנה.

מלאכה מרובה בזמן קצר

לרוב חברות בניה קלה מציעות ללקוחות עסקת חבילה. הן קובעות את גודל המבנה המתאים ומספקות גם שירותי אדריכלות בתוך העסקה. את תכנון המבנה מתאימים לתקציב הכספי של הלקוח תוך התחשבות מקסימאלית ביכולותיו הפיננסיות, בצרכיו ורצונותיו ובמסגרת הזמן. כמובן שניתן לבנות בשיטה זו גם משרדים, מבנים ציבוריים, הוספת ממ"ד לבית קיים, הוספת חדר, יחידת דיור והכל עם עמידה בלוחות זמנים, כך שתוך מספר חודשים יקבל הלקוח את המפתח למבנה.

שלבי העבודה

כאשר פונים אל חברה קבלנית יש לבדוק עלויות. חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר, זו חייבת להיות מפורטת עד כמה שיותר עם כמויות מדויקות של מרכיבי הבנייה. עם הסיכום על המחיר, את תכניות הבניה מעבירים לקונסטרוקטור, אשר תפקידו לתכנן את הקונסטרוקציה. עם סיום תכנון הקונסטרוקציה מעבירים את התוכניות לאדריכל על מנת לקבל את האישור שלו. התהליך הבא הוא יצירת פרופילים מפלדה, אלה נועדו להקמתו של השלד ולאחר מכן נכנסים לתהליך ייצור המבנה.

קבלת המפתח

לבסוף, היתרון הכי גדול של שיטת בניה זו בא לכדי ביטוי - לאחר עבודה של מספר חודשים, הלקוח יכול לקבל את המפתח למבנה מוכן וחדש לידיו. אין שום צל של ספק, שיטת הבניה הירוקה המפורטת להלן הינה מהירה מאוד, היא יכולה לארוך בין ארבעה חודשים לחצי שנה, וזאת בניגוד לבנייה הסטנדרטית האורכת זמן רב. הבניה איננה רק מהירה, היא מספקת לדיירי המבנה איכות חיים שאין שניה לה, תוך כדי התחשבות באיכות הסביבה והכל - ללא המתנה מורטת עצבים.

בנייה מהירה

כאשר מדובר על בנייה סטנדרטית, לעולם לא ניתן לדעת מתי הלקוח יקבל את המפתחות. תמיד חלים עיכובים או שינויים בלוחות זמנים ואם הקבלן הבטיח שתקבלו את הדירה תוך שנתיים, כדאי לקחת מרווח זמן, כי רבות הפעמים בהן הבנייה עלולה להתארך מעבר למשוער. שיטת בניה קלה הינה מהירה במיוחד, היא מתאימה לאנשים המעוניינים לחסוך בזמן יקר וכל זאת מבלי לוותר על איכות. מדובר בבניה מהירה המביאה לחיסכון כלכלי ניכר, מה גם שההוצאות הכספיות הינן פחותות.

לבניה קלה ישנם יתרונות רבים אולם אין ספק שהיתרון המשמעותי והגדול מכולם הוא האפשרות לקבל מפתח לאחר מספר חודשים. מדובר בפתרון שאינו רק ידידותי וחסכוני אלא גם אטרקטיבי הן לאנשים פרטיים והן למגזר העסקי-מוסדי.
 

‹ חזור למאמרים

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070