מבנים יבילים / ניידים למכירה

מבנים יבילים משמשים למגוון פתרונות בניה ניידת, מבנים אלו שניתן להעבירם בקלות ממקום למקום באמצעות מנוף. מבנים יבילים משמשים בדרך כלל לאיכלוס זמני או קבוע דוגמת מבני נופש וצימרים,יחידות דיור להשכרה, מבני מגורים של עובדים באתר, הרחבה למשרדים או לחנויות, מבנה מחוץ לבית פרטי וכדומה. מבנים יבילים יכולים גם לשמש כתוספות בניה למבנים קיימים, ולהיות מוצבים על גגות או משטחים במקום ההשקעה הנדרשת בבניית קומה נוספת או הרחבת מבנה.

ממה עשויים מבנים יבילים ?

המבנים היבילים בנויים בדרך כלל מקונסטרוקציית פלדה וקירות רב שכבתיים, המגיעים בעוביים שונים בהתאם לאופן השימוש המיועד למבנה, כששלד המבנה הוא קונסטרוקציית מתכת (דוגמת פלדה מקצועית). מבנים ניידים המשמשים כממ"ד עשויים בטון וחומרי בניה בעלי תו תקן ומותאמים לדרישות פיקוד העורף, עמידים לזמן רב והם בעלי כושר בידוד גבוה המתאים לתנאי מזג האויר הישראלים. חשוב לדעת, כי מבנים יבילים עמידים מאוד בפני כל תנאי מזג אויר, ואינם סובלים מרטיבויות או חדירת מים לתוכם.

מהי תפוצתם של מבנים ניידים בישראל ולמה משמשים ?

בתים יבילים משמשים מזה שנים בארה"ב ובאירופה לאזורי מגורים, בישראל הגיעו לפני 20 שנה, בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשימוש במבנים אלו. מבנים אלה למכירה, משמשים בישראל בעיקר לצימרים ויחידות דיור להשכרה, למשרדים ולשימושים נרחבים .

מבנים ניידים בישראל משמשים גם כמבני עסקים, אולם אחד המקומות בהם הם נפוצים במיוחד הם באיזור הצפון, שם נפוצים מאוד מבנים יבילים מעץ במראה סקנדינבי, המגיעים במגוון עיצובים ומראות, ומאפשרים לבעלי קרקעות ושטחים להציבם כצימרים לאירוח. המבנים היבילים נראים מרשימים מאוד וניתנים לעיצוב לפי דרישות הלקוח, בצפון משופעים בחלונות גדולים ומהווים חלק אינטגרלי מענף התיירות החזק באיזור זה.

כיצד מבוצעת רכישת מבנים יבילים ?

רכישת מבנים ניידים מבוצעת דרך חברות המתמחות בבניה קלה, המלווים את הרוכשים משלב התכנון, דרך שלב הבניה והעיצוב ועד לשלב ההובלה והטמעת המבנה בשטח. משך הזמן הממוצע שבין הזמנת המבנה והגעתו לשטח הוא בין חודש לשלושה חודשים, שעם הצבתו הופך לנכס לכל דבר וענין של בעליו – נכס הניתן למכירה, להשכרה, ולשימוש בכל דרך שהיא. גם תחזוקתם של המבנים היבילים אינה מורכבת, וכאשר מבוצעת בהתאם להוראותיו של הקבלן המבצע, מובטח כי ההנאה מהם תימשך לעוד שנים רבות.

חברת רולן מתמחה בתכנון ובנייה של מבנים יבילים לכל חלקי הארץ.

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070