מבנים ניידים למגורים

בשנים האחרונות אנשים רבים מזמינים מבנים ניידים למגורים וזאת משום החיסכון המשמעותי.
נכון להיום, מצוקת הדיור ועליית המחירים המאסיבית של הדירות מופיעים בכותרות ראשיות בעיתונים היומיים של מדינתנו. דבר זה גרם לרבים לתור אחר פתרון אשר יספק להם מבנה למגורים בהתאם לתקציב ולצרכים האישיים שלהם. במאמר זה נגולל בפניכם מהי בנייה קלה, כיצד היא קשורה אל מבנים למגורים, מי הן החברות אשר מוכרות מבנים אלו, וכן מהי הדרך הנכונה לבחור את החברה המקצועית ביותר.

בנייה קלה של מבנים למגורים

בנייה קלה הוא השם המוכר לבניה טרומית. כאן מדובר על תהליך של ייצור המבנה במפעל, הובלת כל חלקיו אל מתחם המגורים והרכבתו. החברה אשר אחראית לכל הקשור אל הייצור של המבנה הנייד והובלתו חייבת להיות חברה בעלת רישיון/ הסמכה ממשרד השיכון.

היתרונות של מבנים ניידים המשמשים למגורים הם:

  • זמנים- עבודת הבנייה של מבנה המגורים נעשית תוך פרק זמן קצר. (שבועיים עד שלושה חודשים).
  • בנייה ממוקדת- הייצור והבנייה נעשים בצורה מבוקרת וממוקדת במפעל עצמו והחברה אשר מכרה לכם את המבנה הנייד למגורים היא זו אשר אחראית לכל הקשור לאישורים וכן לקבלני המשנה של פרויקט הבניה, דבר אשר חוסך זמן רב ואפשרות שמא תבצעו בחירה לא מקצועית של קבלנים.
  • ארעי או קבוע- מבנה נייד למגורים יכול להוות לכם פתרון ביניים (באם אתם רכשתם דירה והבנייה שלה עתידה להסתיים תוך שנה שנתיים) או כפתרון קבע.
  • חסכון כלכלי- כאמור, הבנייה נעשית במפעל. דבר זה חוסך את כל הקשור אל שעות עבודה בשטח (כל שצריך הוא לשנע את החלקים ולחבר ביניהם באותו מיקום בו אתם מעוניינים), וכן יש כאן חסכון ניכר בכל הקשור אל עלויות של חומרי הגלם והובלתם למתחם. (בהשוואה אל בנייה סטנדרטית).
  • בידוד- הבידוד של מבנה מגורים טרומי הוא טוב יותר מאשר מבנה בטון, דבר המהווה יתרון משמעותי.
  • היצע גדול של עיצובים- הלקוח מחליט מהו העיצוב בו הוא מעוניין, דהיינו, העיצוב הוא בהתאמה אישית לדרישותיו של הלקוח. הלקוח יכול לבחור פנלים העשויים מחומרים שונים (עץ, חרסינה), גג מרעפים, מטבח העשוי מחומרי גלם שונים ועוד.
  • גדלים שונים- הלקוח בוחר מה יהיה גודלו של המבנה הנייד. ישנם גדלים סטנדרטים אך ניתן לבקש הרחבה ותוספות שונות.

בחירת החברה

בחירת חברה המציעה רכישת מבנים ניידים למטרת מגורים צריכה להיות קפדנית.
חשוב שתבדקו כי מדובר בחברה מקצועית, בעלת ותק וניסיון בכל הקשור אל מבנים אלו.
רולן הינה חברה מקצועית ובעלת מוניטין אשר לא רק מוכרת ללקוחותיה את המבנה הנייד אלא גם דואגת ללוות את לקוחותיה מהשלב הראשוני של התכנון, דרך החלטות העיצוב, הבניה ועד לאותו שלב בו כל החלקים מוכנים וכל שנותר הוא להוביל אותם לשטח ולהטמיע את מבנה המגורים. 

‹ חזור למבנים יבילים / ניידים למכירה

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070