מבנים ניידים לתעשייה

אנשים רבים שרוצים להקים מפעלים, מתלבטים באיזו שיטה כדאי להם להקים את המפעל. בשנים האחרונות יש מודעות רבה מאד לשיטה הנקראת בניה קלה. בשיטה זו בונים למעשה את המבנה התעשייתי בשיטת המבנה הנייד - כלומר בונים מראש את המבנה במקום אחד, ולאחר מכן מובילים אותו אל המקום המיועד. ההובלה יכולה להתבצע באופן מלא, כלומר של המבנה כולו או בצורה חלקית - לדוגמא במצב בו מקימים את היסודות של המבנה במקום המיועד ואף מקימים את תשתית המים (צנרת, מגופים, ניקוז) אך את הקירות והגג, בונים בשיטת הבניה הקלה. אז מה היתרונות והחסרונות של שיטה זו?

להכיר את כל התכונות

למבנים ניידים לתעשייה יש יתרונות רבים מאד. ראשית, מדובר בשיטת בניה שחוסכת יותר בחומרים, ולכן היא גם משמעותית זולה יותר משיטת הבניה הרגילה.
שנית, מדובר בשיטת בניה מהירה במיוחד - אתם צריכים במהירות מבנה תעשייתי חדש, דעו לכם שהזמן המקסימאלי של הקמת מבנה נייד, כולל הובלתו והתקנתו, אורכת כשלושה חודשים לכל היותר.
יתרון נוסף הוא הבידוד האיכותי של המבנים הניידים, הדבר עוזר בעיקר משום שלמבנים תעשייתיים יש לעתים צורך מיוחד בפתרונות חימום או קירור, ושיטת הבניה הקלה מסייעת בחיסכון בעלויות אלו. כמו כן, הקמה של מבנה נייד לתעשייה עוזרת לשמור על איכות החיים במקום - כך אין שום צורך בהפיכת המקום המיועד לאתר בניה, על כל הכרוך בכל. בשיטה זו כל פסולת הבניה תישאר במקום שבו בנו את המבנה - ואתם כבר תקבלו אותו בצורה מלאה.

המקצועיות של חברת רולן

חברת רולן היא מהחברות המובילות בישראל בבניה קלה, ובהקמת מבנים ניידים לתעשייה בפרט. לחברה שלנו יש ניסיון של עשרות שנים בהקמת מבנים ניידים לאנשים פרטיים, לגופים ציבוריים, וכמובן גם לחברות תעשייתיות. הצוות של חברן רולן מתחייב להקמה מהירה ומקצועית של מבנים ניידים עבורכם - אנחנו עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים, אך חסכוניים יותר, ולכן התהליך כולו, כולל התכנון, הבניה וההובלה - בסופו של דבר יהיו זול ומשתלם במיוחד. כמו כן, יש לנו את היכולת לבצע תיקונים ושינויים במבנה, ככל שיידרש - והכל תוך כדי עבודה זהירה ומקצועית.

אז אם אתם רוצים להקים מבנה נייד ותעשייתי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת רולן - והמבנה כבר בדרך אליכם!

‹ חזור למבנים יבילים / ניידים למכירה

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070