יתרונותיה של רולן כחברת בניה קלה

בניה קלה הפכה בעידן הנוכחי לבניה מועדפת על אנשים פרטיים וקבלנים רבים. בניית קלה הינה בנייה מתועשת ומודולארית, אשר מאפשרת ניידות גבוהה של המבנים ממקום אחד אל מקום אחר. בנייה קלה משתלמת על פני הבנייה המסורתית מכמה בחינות, הן מבחינת עלויות הבניה, מהירות הבנייה , הלכלוך המועט שקיימת בבניה קלה ועוד.
לאור הביקוש הרב בבניה קלה, קמו להן חברות רבות המעניקות את השרות בניהן רולן המהווה אבן יסוד בין החברות השונות ורבים מהלקוחות המרוצים של רולן חוזרים לדרוש את השרות.

איזה סוג של מבנים ניתן לבנות אצל רולן?

רולן חברת הבנייה הקלה מציעה ללקוחותיה להיעזר בבניה הקלה למבנים ניידים, בין אם זוהי דירה לדוגמא אשר ממוקמת בפתח פרויקט נדלן, ואליה מגיעים הרוכשים הפוטנציאלים להתרשמות, בית למגורים על שטח קיים, מבנים ציבוריים, אולמות ספורט ועוד. את הדירה, הבית או המבנה בונים בחברה והוא מובל אל המקום ומוצב בו ללא כל קושי או מאמץ.

בנייה קלה אינה נופלת באיכותה מהבנייה המסורתית, אך יש לשים לב מבעוד מועד כי את המבנים אותם אתם רוכשים בנו במקצועיות ויסודיות, על מנת להימנע מתקלות עתידיות שעלולות לעיתים להיות הרות גורל.

היתרונות של רולן

הבנייה הקלה דורשת מהחברות להחזיק כחלק אינטגראלי מאנשי הצוות, בעלי מקצוע מובילים בתחומם בין היתר מהנדסים, אדריכלים מעצבים ועוד על מנת שהתוצאה הסופית תהיה בהתאם למתבקש.

  • פתרון מקצועי לבעיות הנדסיות מורכבות – רולן חברת בנייה קלה מחזיקה בין היתר מהנדסים ואדריכלים, אשר מספקים בזמן אמת פתרונות יצירתיים ומקצועיים לבעיות הנדסיות המתגלות במהלך התכנון או במהלך שלבי הבנייה השונים.
  • עיצוב – גם בניה קלה דורשת עיצוב, בדיוק כשם שנדרש בבניה המסורתית, ועל כן רולן מחזיקה באנשי צוות הכוללים מעצבים בכירים ומובילים בתחומם. המעצבים הללו הם אלו אשר יעניקו למבנה את קו העיצוב בהתאם לבקשת הלקוחות והמלצותיהם המקצועיים.
  • היתרי בנייה – גם הבניה הקלה דורשת היתרי בניה, בדיוק כפי שנדרש בבניה המסורתית, בין אם זוהי תוספת בנייה או בנייה בראשיתה ועל כן רולן מטפלת עבור לקוחותיה בכל היתרי הבנייה אל מול הרשויות השונות.
  • גמישות ושינויים במהלך הבנייה – רולן מאפשרת לכל לקוחותיה לראות את המבנה עוד לפני שהוא מובל אל השטח המיועד לו, כך שאם ישנן שינויים אותם מעוניינים הלקוחות לבצע, רולן תבצע אותם בהתאם לבקשות, מה שלא ניתן תמיד לבצע בבנייה המסורתית.
  • חיסכון בהוצאות – אחד היתרונות המהותיים לבחור בבניה הקלה אצל רולן (על פני הבניה הקונבנציונאלית), הוא החיסכון המהותי בכסף. חומרי הגלם מהם בונים את המבנה אינם נופלים באיכות מחומרי הגלם המסורתיים המיועדים לבנייה הקונבנציונאלית, אך עלותם זולה באופן משמעותי מההשקעה הכרוכה בבניה הקונבנציונאלית. עוד סיבה לכך שהעלויות זולות, הן המוצרים שלא מגויסים לטובת הבנייה כנהוג בבניה הקונבנציונאלית, לרבות מכולות לפסולת והובלתם אל אתרי הפסולת ברחבי הארץ, גיוס פועלי בניין רבים אשר אותם ניתן לצמצם למחצית ואף פחות בבניה הקלה ועוד.

שמירה על איכות הסביבה היא עוד יתרון מהותי בפרט והן לטובת הכלל ועל כן רבים בוחרים בנייה קלה ומוותרים על הבניה הקונבנציונאלית.

‹ חזור למהי בניה קלה?

להצעת מחיר חייגו 1700-555-070